| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Psychika rodičky

Konecne vic casu, tak to muzu rozepsat. Mam podobne (i kdyz ne tak hruzne, prece jen 1.dp na posteli jsem travit nemusela) zkusenosti, ja po dlouhem vybirani jela do kadanskeho CAPu, kde se tvarili moc sympaticky, meli vanu, lana, vak, balon, skoro jako ve Vrchlabi, jen mi bylo zvlastni, ze tak upozornuji na sve nove americke porodni kreslo (dalo se polohovat, vypadalo trochu jak zubarske, az na ty operky na nohy :-) ). V den porodu jsme tam dorazili, me vysetrili, natocili CTG a vubec, byla jsem na 5 cm a dostala YAL, protoze chtela do vany. Najednou praskla voda (ta moje plodova) a PA zjistila, ze jsem pripravena tlacit. Pozadala jsem o vanu, ale bylo mi receno, ze v ni bych musela byt aspon 2 hodiny pred samotnym tlacenim (no, rada bych vedela, jak to delaji teda ve Vrchlabi, kde se chodi do vany jen tlacit, je-li tam naval) a byla jsem poslana na americke kreslo. To jsem odmitla s tim, ze jsem chtela rodit v poloze, kterou si sama vyberu, tudiz jsem byla usazena na vak (trpny rod je vcelku namiste) a obe PA mi davaly najevo svou nespokojenost s tim, jak hloupe sedim a dycham a tlacim, nacez se objevila tisen plodu (ted me to ani neprekvapuje) a ja byla odvelena na ono slavne americke kreslo. Dcera se narodila klestemi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.