| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si uvědomuji, že jsou pro mě mnohem důležité malé úspěchy, které se ale pak "poskládají" do něčeho většího.

Třeba za obrovský úspěch považuji, že jsem si prakticky bez pomoci dokázala při dvou dětech udržet svou profesi, plus ještě zajistit těm dětem koníčky a rozvoj. Že jsem v tý profesi myslím docela dobrá. Vztah s manželem a s lidmi kolem sebe. Že jsem ustála/jsme ustáli bez ztráty kytičky docela dost věcí. Že se mi povedlo splnit si jeden svůj životní sen.

Nic z toho asi není úspěch v mezinárodním měřítku, za kterej by člověku dali metál, ale to vůbec neřeším. Když jsem byla v pubertě, tak by mi to bylo moc obyčejný, ale teď si uvědomuju, jak obrovskou hodnotu, ač nenápadnou a zvenčí asi moc neviditelnou to všecko má.

S "velkým úspěchem" typu "vítězství na olympiádě" bych si spíš nevěděla rady, a taky by to bylo takové jednorázové (bylo by blbý být celý život jen "ta, co vyhrála olympiádu", kdyby to byla jediná věc, co by se mi povedla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.