| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Psychika rodičky

No, Mirko, já nějak nepochopila, Z ČEHO by to mohlo vyplynout? Mohla bys mi to, prosím, napsat? Nebo Monty, to je jedno :o) Podle mne to bylo jenom poukázání na situaci, kdy jedna mamina kritizuje druhou maminu za to, že ona dělá něco jiného. A absurdnost celé situace je v tom, že ta kritizovaná mamina má spokojené dítě, mezitím co ta kritizující mamina má (momentálně) dítě nespokojené a řvoucí. Máme v sobě bariéry, které nám nedovolují pochopit, že když někdo něco dělá jinak, než jak dělám já a jak je obecně zvykem, nemusí to být špatně.

Podotýkám, že autorův vztah k šátkům neznám a jeho články mi celkově přijdou jako bláboly, takže je nevyhledávám. Tím chci říct, že hodnotím jenom to, co popsal tady. NIkde jsem v něm nenašla názor, že všechny děti v šátku jsou spokojené, mezitím co všechny děti v kočáru řvou.

Tvoje poznámky k šátku ti vymlouvat nebudu :o) Akorát že u mne ty vyhozené peníze byly peníze za kočárek, o který jsem doma zbytečně zakopávala, který mi při tahání do-ze schodů vyhazoval záda a který mé dítě z hloubi duše nenávidělo. A zrovna tak mi třeba nevyhovoval šitý šátek. A zrovna tak by mi nevyhovovala klasická klokanka. Jenže to už je holt riziko moderní doby - čím víc věcí si člověk může vybrat, tím větší je riziko, že šáhne po něčem, co mu nakonec vyhovovat nebude ;o)

MMCH Marek mi svobodu nebere, protože naštěstí pod jeho vedením nejsem nucená rodit a když se mi nelíbí, co píše, tak mě nikdo nenutí to číst... což se, bohužel, o českém porodnickém systému říct nedá, ten mě nutí do věcí, které nechci, ale které bych mohla obejít jedině vystěhováním se ze země... což je, samozřejmě, kravina.

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.