| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maargit, v čem u mně vidíš hyenismus nebo vytahování se? Adresně jsem napsal akorát: „Jezdit rychle neznamená umět jezdit rychle, a to si spousta lidí neuvědomuje. Ta mrtvá řidička byla exemplární případ.“ Možná myslíš, že to tak není, mě stačí koukat denně z okýnka autobusu, pokud se fakt koukám, tak pokaždý, když zaprší, vidím cestou do Prahy nějakou bouračku, většinou auto v příkopě. Pravidelně taky vídám předjíždění stylem, kterej dotyčnýho vynese až úplně k levý krajnici, občas i s vlnovkou. Autobus má tempomat a jede 80 km/h, auto zpoza něj vystřelí tak, že jede výrazně přes stovku a aby se zařadil bez smyku, brzdí (vidím brzdovky, jede stejně jako ten bus a často i míň, než znova šlápne na plyn). Nebo se žene rovinkou, jen to hvízdá, odhadem přes stovku, a do zatáčky zmírní klidně na polovinu. To jsou známky toho, že dotyčný extra řídit neuměj, maj akorát auto, který je snadný rozjet a tak to dělaj. Ta řidička ani nebyla zvlášť nesoustředěná. Když telefonovala, vypadalo to, že podstatně zvolnila. Ale šlapala na to, co to dá, několikrát bylo vidět, jak to cuklo, očividně najela do zatáčky moc rychle nebo točila pozdě, spolujezdkyně povídala, že se bála už cestou tam. Řidička zřejmě nepila ani nic podobnýho, dělala akorát to, co dělá běžně i spousta jiných českejch řidičů, jen se vyhecovaly a přehnala to.

A to, že mluvěj sprostě a tak, je mi jedno, moje děti to nejsou, pozornost to vyvolává spíš proto, že jde o holky (u kluků to bylo běžný už x generací nazpátek). S tou nehodou to nemá co dělat, kdokoli může mluvit jak chce a jet v klidu, nebo nemluvit vůbec a jet jak prase. K tomu jsem se nijak nevyjadřoval, píšu to, abych nebyl spojovanej s výkřikama, který tu jízdu hodnotěj skrz tohleto.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.