| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Psychika rodičky

Kačko, Tvoje příspěvky jsou v téhle dikusi nejrozumější, nebo alespoň mě nejbližší.
Moc nechápu ženy, které jsou rádi že jim doktoři diktují polohu při porodu (na zádech ve velké většině), nařídí klistýr, holení... Ale možná jim to tak vyhovuje, nejspíš to tak chtějí, je to jejich věc a jejich rozhodnutí.
Můj porod probíhal dobře, dokud doktor mi nenařídil si na poslední fázi lehnout na záda. Špatně se mi tlačilo, začala se mi strašně motat hlava, praskat žilky v očích a porod se zastavil, moc si z toho ani nepamatuju :( Nebýt toho, že můj manžel je doktor (ne porodník) a pořádně by je neseřval, at mě nechají porodit v poloze, která je příjemná mě a ne doktorovi, tak nevím jak by to dopadlo. Nemám na to moc hezkou vzpomínku. Mohla jsem si za to sama, málo se ptala a věřila doktorům, že oni to vědí nejlíp, a tohle byl největší omyl mého života. Oni totiž vědí houby o tom, co žena cítí a jak se cítí. Každá jsme jiná, každé vyhovuje něco jiného a pokud oni nenaslouchají našim pocitům (a takových doktorů je hodně), bude přibývat žen, které budou dávat přednost alternativním porodům, před "bezpečím" velkých porodnic s hromadou přístrojů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.