| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Psychika rodičky

Vážený pane, myslím, že se dost mýlíte. Rodila jsem dvakrát ve velké porodnici s těmi, jak říkáte, že jsou jako testosteronoví. Když jsem tam do porodnice šla poprvé, tak jsem se předtím nechala vybudit vašimi články a musím říct, že to byla v tý porodnici hrůza, no prostě děs, teda já jsem to tak vnímala, jinak to zas tak hrozné nebylo. No jenže mě to čekalo znovu, to víte, do nějaké malé milé porodnice hooodně daleko, tak zas do velkovýrobny. No, naštěstí jsem natrefila v poradně pro těhotné na strašně hodnou lékařku, která říkala, že porod je sice úžasná a posvátná věc, ale že holt se rodí v porodnici, kde na to kašlou. A že v tý porodnici určitě vydržím, že za Husáka bylo hůř, a hrozně mě uklidňovala, což mi velmi pomohlo, a druhý porod pro mě byl naprosto krásným zážitkem, i když proběhl ve stejném prostředí a dokonce i se stejným doktorem, měl zrovna zase službu a měl naprosto stejnej porodní postup jako prve. Akorát jsem se na toho porodníka nekoukala přednaštvaná od Vás, ale uklidněná od té mojí doktorky. Když jsem porovnala oba porody, zvenku byly fakt uplně stejný kromě délky(první trval celé dopo a druhý trval hodinu), ale na prvním jsem vnímala jen to špatné, na co jste mě připravil Vy a na tom druhém jsem vnímala spíše to hezké, na co mě připravila ta paní doktorka. Řekla, že se mám na všechno vyprdnout, že mám vnímat to dobré a ne to špatné.Vy děláte opak a musím říct, že jste mi úplně zkazil první porod, tím, jak jste mě přednaštval a učil vidět jen to špatné. Teda zkazila jsem si ho sama, že jsem Vás poslouchala (četla).Při druhém porodu, tentokrát už bez Vašich rad,jsem měla mystický prožitek, a to jsem byla u testosteronového porodníka, navíc druhé děcko ani vůbec nebrečelo, koukalo spokojeně očičkama, i když ho ošetřovali v jiné místnosti,a to mělo apgar nejvyšší možné.První řvalo jako tur a řve snad dosud :-).Druhé je vyrovnané a září spokojeností. Tak si myslím, že to vůbec nezáleží na porodním prostředí, ale NA PŘÍSTUPU MATKY k porodnímu prostředí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.