| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

danulu, tak A: byla fit po porvní dávce antibiotik, což je sice super, ale od té doby se pochopitelně nudí (a objektivně nemocná je). Shodou náhod mám tu angínu taky, i chlap, a my na tom tak dobře teda nejsme. To že je někdo fit, když zaberou antibiotika neznamená, že je fakt fit. NIcméně já většinou už nechávám doma týden a ten druhý už chodí do školy s atb.


tuten, ona neměla jen angíny. Ta strepkoková kalamita nastala v první třídě, kdy nejdřívě měla klasickou angínu, dva týdny doma, jenže měli trochu střelenou učitelku, co na děti měla už na podzim fakt velké nároky, to dceru vyděsilo a už to jelo. Byla ve stresu, další angína a pak další, celkem za loňský školní rok sedm. A když neměla angínu tak zvracela, měnili jsme školu někdy v březnu první třídy. Teď je myslím celkem spokojená. Ale psychosomatizuje, má reflux a jakmile je ve stresu (typicky matika, sama přizává, že jakmile mají mít ve škole matiku, chce se jí zvracet, přitom jí v té škole fakt nikdo nic nedělá, nemají známky, měla trpělivou učitelku, IVP..... a stejně). Takže letos chyběla hlavně buď že měla asi 3x angínu, nebo 2x zánět dutin ale hlavně jí bylo furt špatně od žaludku. Dlouho jsme čekali na gastroskopii v Motole, když už měla termín nemohla protože měla překvapivě angína, ale myslím na potřetí jsme to už zvládli. Pak ale zas měla ty záněty dutin a čekal ji další nutný zákrok v narkóze, takže ORL doktor koncem května pravil, poté co jí napsal další antibiotika, že jí dá termín tuším 22.6. a do té doby ať doš koly nechodí, ať proboha něco nechytí. Přiznám se, že jsem dala na jeho slova (protože už to byl taky asi třetí termín, jeden jsme nemohli kvůli angíně, druhý kvůli nějaké gastritidě, už jsem z toho měla fakt hrůzu). No a naskákalo to. Prbvní pololetí měla myslím 80 hodin zameškaných, ve druhém snad 180. Nemohu se odívat, protože úplně netuším, kam sjem uklidila vysvědčení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.