| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo lassie, tohle si dovolím, protože patřím k těm, pro které nohavica něco znamenal i v dobách, kdy z toho čouhaly problémy
a že je to srab za tím si stojím, a vůbec si nemyslím, že bys ty měla právo můj názor a postoj nějak zpochybňovat
nebyl to nějakej moula od sousedů, kterej dvakrát za rok napsal, že novákovi nevyvěšujou praporky. byl to člověk, jehož morální kredit, jak se později ukázalo, byl založen na spolupráci s stb, všechna ta divadýlka okolo zákazů a port a podobně. Nevím jak moc tu dobu pamatuješ ty, ale já docela jo, celkem jsem tím žila.
a co se kryla týče, tady se taky cítím být poměrně oprávněná se k tomu vyjadřovat. je asi celkem jedno, co na něj nohavica řekl, i když to popravdě mohlo uškodit třeba příbuzným, ale to tu řešit nechci (asi neuškodilo). jde o to, že nohavica, se svými silnými texty, líbivými slovy, zásadními postoji a morálním kreditem se k tomu prostě nedokázal postavit jako chlap. A doteď okolo toho kličkuje, nedávno jsem slyšela nějaký rozhovor s ním na tohle téma a on rovnou přešel do protiútoku, nikdo se ho na to ještě ani neptal. Jo, pro mě je to srab. někdo kdo neumí někomu, koho považuje za kamaráda říct "hele člověče, asi jsem to podělal", pro mě moc vysokou hodnotu jako člověk nemá, a můžeš mě lassie nesměšňovat jak chceš (když myslíš, že je to na místě). Já ti na to zase mohu napsat, že kdyby byl celej národ z lidí jako ty, byli bychom ještě víc v prdeli, než jsme

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.