| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemohla bych dělat ve zdravotnictví, ani třeba veterináře, nesnesu pocit, že abych někomu pomohla, musím mu třeba způsobit bolest...nebo ho zabít.

Nemohla bych dělat právníka a žádnou profesi, kde je třeba být výřečný, rychle reagovat a sypat ze sebe argumenty.

Nemohla bych jít do politiky, protože nedokážu lhát, předstírat a hrát divadlo.

Nemohla bych být herečkou, nesnáším divadlo a hraní rolí.

Asi bych měla problém s mnoha profesemi, protože pocit, že moje práce nebude dokonale provedena a někdo kvůli tomu přijde k újmě, jsem zatím nepřekonala. Takže nemůžu dělat ani projektanta (jedna z možných realizací mého VŠ oboru), ani cokoliv s financemi. Ještě tak pokladnu v malém obchodě bych dala...

Nechtěla bych dělat třeba uklízečku, přijde mi to jako strašná, nikdy nekončící fuška. Nechtěla bych dělat kuchařku, nevařím ani doma...

Práci, kterou dělám, jsem chtěla dělat už jako prvňačka. Pokud ji budu muset opustit, nejspíš stejně budu dělat něco, co se školství a dětí týče.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.