| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, prosím tě, šak nákup je pro nás výprava nejméně na hodinu. Jak není práce?
Jasně- cestou na procházce si koupit loupák a větrník moc namáhavé není, ale 5ti členná rodina asi bude potřebovat větší nákupy + bydlí kdesi na vyhnálkově, takže čas na dopravu k tomu.

Praní...no jasně, samo. Jenže možná v disciplinované rodině. U nás se prádlo nejdříve různě sbírá- manželovo za postelí v ložnici, pod schodištěm, na terase a na křesle v obyváku, dceřino za postelí ale v pokoji + narychlo schované prádlo všude možně před matkou, aby neprudila, že je bordel- takže někde za klavírem, sedacím vakem, nastrkané pod ratanovým bobkem...pak taky máme dvě koupelny a pračku jen v jedné, takže dva koše.
A to tedy nemluvím o tom, že mám dítě na polední a noční spaní v látkovkách, takže ještě drbání s plenkama- to tedy odrostlé děti nemají.

Ano. Mohla bych to mít zorganizované líp, jenže bych musela vyměnit spolubydlící.
Já totiž podezřívám ty, co mluví o brnkačce z toho, že mají disciplinované spolubydlící a o bordelu nic neví:-)

S ex jsem opustila byt a vrátila se do něj ve stejném stavu. Tady se otočím a při pohledu zpět už není nic na svém místě ~a~~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.