| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nehledě na další věc.
On přišel z rodiny, kde muž nedělal nic. Matka jeho otci nosila i pivo k televizi, seděl od něj dva metry a ona na zavolání přiběhla přes dvě místnosti, aby nemusel vstávat. Neohradila se ani, když hudroval, že je pomalá.
Zároveň neuměl nic, co by mohlo být nazýváno mužskou prací.
Takže já jako blbá devatenáctiletá husička jsem po něm nic nechtěla. Byl to byt 1+1, ten jsem uklidila s prstem v nose a ještě jsem vařila, prootže žena vaří, že.
Protože on nic neuměl, tak poličky, dát těsnení do kohoutku, vymalovat- to vše jsem dělal se svojí rodinou, když on byl na fotbale.
Prototže muž má mít koníčky. Ještě jezdil hrávat tenis a celkově za sebe utrácel o dost víc než já.
Optikou dneška si říkám, že jsem mu neměla dát ani těch 300 litrů ~t~
Na druhou stranu...jednou s plnýma taškama žrádla v ruce, které jsem hodila na kolo a vezla tři kilometry...on přede mnou jel s rukama v kapsách, protože měl závodničku se zakroucenýma řídítkama a otáčel se, kde probůh jsem...tak tam jsem se při tom šlapání proti větru stala feministkou a poslala ho k šípku i se vzory z rodiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.