V praxi. Přišla jsem do práce angličtinou nepolíbená (přes výuku na gymnáziu) a musela prostě začít. Prakticky všechna práce, výuka, konference, návody, spolupráce probíhají v angličtině. Česky si pokecáme leda u oběda. Chodila jsem pak i do jazykovky, abych si trochu ujasnila systém jazyka (stejně mi vyhovuje i vysvětlení pravidel v češtině). Ve škole se člověk jazyk nenaučí, maximálně našrotuje slovíčka a pravidla. Někomu dáno není, taky jsem měla takového spolužáka a sama se nerada učím cizí jazyky, zejména angličtina mi připadá stejně nelibozvučná, jako když se někdo snaží mluvit přes horkou bramboru v puse.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.