| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jenže já mám právě z toho, co jsem četla, pocit, že se nepodařilo (údajně) zjistit, proč to vlastně spadlo, tj. kdo co udělal nekvalitně, použil špatné materiály atd. To jsou věci, které soudce rozhoduje na základě znaleckých posudků (a proto to taky obvykle dlouho trvá, znalci dělají posudek klidně měsíce). Soudce je právník a i kdyby strávil na tom místě měsíc, tak nejspíš nepozná, kde byla chyba. A znalci bývají někdy spíše "znalci" (mám tedy zkušenost spíš s jinými obory než stavebnictvím) a spousta znaleckých posudků je neodborných (zato se znalci rádi pouštějí do právních úvah). A samozřejmě je otázka, jestli znalci nevěděli nebo nechtěli vědět nebo každý "věděl" něco jiného atd.
Právní stát se fakt nepozná podle toho, že pokaždé, když se něco stane, tak jde někdo sedět. Znakem právního státu je, že nemůže být za trestný čin odsouzen nikdo, jehož vinu se nepodařilo prokázat. A to se v tomto případě fakt asi nepodařilo ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.