Analfabeto k rómům,u nás to bylo podobně jako popisuješ,za nás bylo ve třídě jedno max. dvě rómské děti a ve třídách nás bylo 30-35 dětí,ostatní šli hned dobrovolně na zvláštní-ta funguje dodnes jen už se nejmenuje zvláštní,ale je v ní výuka jak klasické zš tak i speciální zš,ale v posledních letech se situace dost mění-na klasickou základku jich každý rok příjde víc-teď není výjimka že je jich ve třídě i 5 a přitom celkový počet je třeba 22-25. Na druhou stranu část z nich prospívá dobře,ale část z nich dost bojuje a už na nižším stupni buď propadnou nebo nepropadnou jen tak tak,tak nevím jestli by těmto nebylo lépe na zvláštní,kde by se učili pomaleji
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.