| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Psychika rodičky

Psychouši,

ačkoli jsem na vážkách, zda brát tvoje komentáře a názory vážně (nikdy nic pořádně nenapíšeš, jenom ryješ), aspoň stručně uvedu, co VADÍ na článku mě:

1. pan Marek se prezentuje (a poměrně agresivně) způsobem "moje pravda je ta jediná správná" (docela mi místama připomíná Jehovisty - tobě ne? nikdy ti nezvonili u dveří?) a v podtextu jaksi dodává, že kdo s ní nesouhlasí, je ťulpas (viz např. žena, která neví, že neví, neinformované ženy, ženy s nezájmem a neschopností číst... atd. to jsou všechno jeho označení pro ženské, které si s ním náhodou dovolí nesouhlasit)

2. článek je plný vzletných frází a kecání, které končí bez logiky na slepé koleji, takže mi z toho vyplývá, že vlastně neví, co chce říct (např. odstavec:

"Vida, po všech těch rocích někdy zdánlivě velmi marného donkichotovského literátského boje s přepevnými mlýny porodnické nadřazenosti na jedné, a absolutním nezájmem, v lepším případě s neschopností číst ze strany žen na straně druhé, jsem se ale konečně dočkal a mohu předat štafetu svého úsilí jiným, povolanějším."

Dočetl ses a pochopil jsi, komu a proč tu štafetu tedy předává? Já ne..

3. Rovněž mě popouzí jaksi hanlivě zabarvené označení "testosteronový porodník", ale tam nedokážu definovat, co a proč mě na tom tak hněte, tak to uvádím jen takn a okraj (možná to, že ten název je útok bez rozumně podložené argumentace..).

Takže ačkoli věc, za kterou pan Marek bojuje (lépe řečeno prezentuje, že za ní bojuje), je jistě správná a vítaná, připojuji se ke všem tebou označených "nesnášenlivých" komentářů a vím, že pana Marka musím brát s pořádnou rezervou, asi jako ty Jehovisty, co k nám čas od času lezou.
I.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.