| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, normálně vám ty aktivity s těma rodičema v dětství docela závidím~f~. Na mě rodiče nepřenesli fakt žádnou zálibu, ač se snažím nad tím přemýšlet sebevíc.
Na dovolenou jsme nejezdili, aktivity se kromě hádek žádné nekonaly. Jednou si pamatuju, že jsme s taťkou šly na procházku za barák, ale to fakt bylo jen jednou za život.
Matka se teda vyžívala v zahrádce, hlavně skalce, což já doslovně nenávidím - na skalce nevidím nic dobrého, ale to je asi osobním nastavením.
Na sport jsem chodila, ale po tom, co jsem párkrát nedošla na zápas nebo přišla hodně pozdě, bo jsem ještě nedočistila tu kuchyň nebo nedoodmražovala tu ledničku (zatímco matka četla noviny v obývacím pokoji a otec po obědě odpočíval), tak trenér začal stavět někoho jiného. V životě se nikdo na můj zápas nepřišel podívat.

Já si myslím, že moje děti s námi sdílejí společnou aktivitu cestování, všichni rádi cestujeme. Snad jim vedle toho cestování předáme i něco jiného.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.