| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je legrační, jak se v blízké rodině kolikrát mluví o různých intimních osobních věcech na tělo, ale plat je leckde vnímán jako tabu.
Dokud jsem měla pevný plat, neměla jsem problém, teď ho nevím přesně...takže nemohu ani říct.
Kolik berou blízcí lidi kolem zhruba vím, bavíme se o tom.
Až na syna - zrovna tuhle se pochlubil, že bere víc, než šéf jeho manželky, tedy jsem se ho zeptala, kolik to je, protože mě to zaujalo. Neřekl, nevím, jestli kvůli mně, nebo kvůli svojí manželce ~:-D. Tak jsem se dál nevyptávala.

A zrovna předevčírem jsem se na "zhruba" plat zeptala klienta (takový mladý fajn kluk) s tím, že samozřejmě je to na něm, jestli vůbec chce odpovědět, ale to taky vyplynulo - protože se pochlubil, že má od pondělka lepší novou práci s ještě lepším platem a rozhovořil se o ní.
A zeť zrovna shání práci v oboru, má pocit, že dělá za velmi málo...tak měl správný pocit, tenhle pán pracuje za dvojnásobek a vyčíslil mi to velmi přesně, i když jsem případně chtěla velmi hrubý nástin, v nějakých "řádech". A současně doporučil i volná místa...

Jo a taky jsem se nedávno zeptala kamarádky - bývalé kolegyně, jak na tom teď s platama jsou...tak se taky rozpovídala.
:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.