| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,mám doma taky obétní dceru je ji 10 let a váží 69,7 kg je to obezita 3 stupně.
Odmítá jist zdravé nebi cvičit .
Obleceni nosí velikosti XL některé trička ma v L ale ze všeho ji lezou hnusne tukové špeky nedávno jsme byli v obchodě vybrat kalhoty a já ji přinesla do kabinky kalhoty s velikosti XL a nemohla je doplout chybělo ji l tomu zhruba 6-7 Cm. Nemůže nosit ani košile nebo světem na konofliky protože v tom lepším případně ma mezi jednotlivými knoflíky mezery a když jsme byli zhruba před 1 měsícem na oslavě narozenin a já ji navlekla do košile tak ji u stolu vystřelil knoflík.
Chodí do 5. Tridy takže skoro žádné holky tam nemají ještě prsa ale ona ma speky na místě prsou ale podprsenku odmítá nosit takže vypadá tak ze ma nádobě nake obří triko které je ji těsně z každé strany ji řeči špek a do toho se ji s toho trička protlacuji spekova prsa.
Před měsícem dostala menstruaci tak jsem ji to cele vysvětlila a nasadila jsem ji v vložku přes břicho ma problém se totiž ohnout ale odmítla jít z vlouzkou do školy sice sem ji přinutila ať si ji vezme,ale veskole si ji sumadala a proto mě volala hned třetí hodinu paní učitelka ze za ni děti chodí ze smrdí a ma všechno obleceni špinavé.
Tak bych se chtěla zeptat ják to dopadlo s váma ??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.