| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Od punku k opeře

Psychousi,

ja se tedy musim Pana Karbana zastat. Vubec mi neprisel fejeton arogantni, ci ze by vylozene napadal. Ano, konstatoval, ze jsou mezi nami "pecivalove" kteri radeji koukaji cele dny na TV ci DVD a nic pro sva ditka nedelaji.A je pravda, ze na detech se to opravdu pozna, jestli s rodici neco delaji, nebo jestli travi svuj volny cas s rodici pred TV.

Naopak, prislo mi velmi zajimave, ze diky detem poznava jine veci. Ja bych take nevidela, kdyby nebylo mych deti, spoustu detskych predstaveni a filmu, ktere jsou velmi zajimave a velmi profesionalne provedene. (Pouze pripominka, kdyby nebylo deti tak bych skoncila u punku se mi moc nezdala... jsem stejneho veku jako Pan Karban, ale u punku bych urcite neskoncila, jelikoz jsem u punku jako teenager ani nezacala)


Kultura, a samozrejme nejen kultura, otevira daleko vetsi obzory, a pro deti je jiste prospesna. Mozna prave ty deti, ktere maji rozsirenejsi prostor, potom pouzivaji lepsi jazyk, presne tak, jak o nem Pan Karban v minulosti psal.

Mluva a vyjadrovaci shcopnosti opravdu ukazuji, na jake urovni clovek je a jake schopnosti se od nej daji ocekavat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.