| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí na farmě v Čechách

No ja jen ze syna sestrenice operovali tyden po porodu pro atrofii jicnu a je take dost pripadu poporodniho krvaceni a zanetu.

Ale ja jsem ve spitale casto a zvykla jsem si, takze mam za to, ze kdyz me tam drzi, tak ne zbytecne i kdyz je to vsude jinak. Z chirdy me jednou tyden nechteli pustit po poruchy srazlivosti o pul roku(zmenil se sef) pozdeji me pri komplokovanejsi operaci pustily klidne treti den, vykrvaceni, nevykrvaceni. Bylo jim to dokonale sumak.

Ale je skutecne mozne, ze me ovlivnuje to, ze proste svemu telu prilis neverim, parkrat jsem vyrazila rano O.K. a dve hodky na to jsem byla ve spitale pod kyslikem. Pokud clovek udela takovych zkusenosti vic, je mozne, ze ma sklon brat i porod jako vice ohrozujici, nez je. Nechtela jsem Te strasit poucovat a nebo zlobit.

Preji Ti krasne a zdrave detatko a abyste byly oba brzy v poradku doma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.