| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V naději 2 - Porod

Ed, podobne jak jsi to popsala v UK probiha vysetrovani novorozencu i v Nemecku. Prvni vysetreni U1 v porodnici hned po porodu, druhe U2 mezi 3-10 dnem. Bud jeste v porodnici nebo detskym lekarem po ambulantnim porodu pri navsteve doma. Krev z paticky taky bere PA. TAkze myslim, ze v UK rozhodne nic nezanedbavaji:-)) Spis se mi zda, ze to v Cechach prehaneji. Vysledkem jsou sice statistiky, ktere obdivuji na lekarskych sympoziich vsude na svete, na druhou stranu jsou tyhle statistiky vykoupene zbytecnym stresem maminek a miminek.
Myslim, ze po porodu by hlavne mela byt maminka s mimiskem v klidu, aby si na sebe mohli zvykat, dobre se naucit se navzajem poznat a ne byt zavalena spoustou mereni, vazeni, vysetreni, odebirani, zkoumani atd.
Ja chci taky rodit ambulantne, nastesti tady v Nemecku nejsem vubec za exota, je to tu brano jako naprosto normalni rozhodnuti, nikdo se me od toho nesnazil v nejmensim odrazovat. Moje Hebamme dokonce rika, ze podle jejich zkusenosti se vetsina maminek na miminko a na kojeni adaptuje lepe doma nez v porodnici.
Ale protoze se nejspis pristi rok budeme vracet do Cech a druhe mimi tedy nejspis porodim v Cechach, strasne moc drzim palce Henri, Johannce a podobnym bojovnicim, protoze tu cesticku proslapavaji taky pro me. Protoze jsem se tu v Nemecku hrozne rozmazlila v tom smyslu, ze moje nazory jsou tu brany jako nazory dospeleho a svepravneho cloveka a ne jako nejaky blaznivy pipiny, zmitany hormony. A je mi jasny, ze o to horsi bude navrat do ceskeho prostredi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.