| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí na farmě v Čechách

Jo, ještě k těm návštěvám PA :o) Podruhý jsem se připravovala na ambuporod, jak už jsem psala, který mi nakonec nevyšel - jak už jsem taky psala. Ale dohadovala jsem se právě s jednou soukromou PA na péči. Říkala, že není možné předem říct, jak dlouho u mne bude, ale že většinou jí to vychází tak půl hodiny až hodinu na jednu čerstvou maminu. Zpočátku víc (než se pořeší všechny problémy), později třeba míň, když už jenom kontroluje zdravotní stav a její pomoci už není tolik potřeba. Tři poprodní návštěvy by mi poskytla zdarma = tedy vlastně na pojišťovnu. Podle jakési vyhlášky na to české těhule právo mají... leč návštěvy PA jim nejsou jednak v nemocnicích předepisovány lékaři (takže je pojišťovny neproplatí) a jednak pojišťovny nerady uzavírají smlouvy s PA, takže i kdyby i lékaři ty kontroly předepisovali, nebylo by duše, která by je na pojišťovnu provedla... Však taky když jsem se teď předběžně ptala jiné soukromé PA na případné poporodní návštěvy po případném ambuporodu a zmínila se, že posledně bych to měla proplácené pojišťovnou, tak okamžitě zareagovala a řekla mi jméno PA, se kterou jsem se tehdy domlouvala. Prý je v Praze jediná, se kterou pojišťovny mají smlouvu uzavřenou, takže nebylo těžké to uhodnout... Mno, takže asi tak :o(

S.

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.