| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V naději 2 - Porod

Ja se jenom pridavam na podporu toho, co uz tady psala Ed o peci o novorozenata a maminek po ambulantnich porodech. Opravd to tak funguje a take jsem si nevsimla, ze by nektere deti byly nejakym zpusobem zanedbane nebo postizene.

Jenom chci dodat, ze tady jsou vsechny porody "temer" ambulantni. Uz pri prvnim porodu chodi zeny domu s mimcem druhy den,pokud je vse v poradku. Pri prvnim porodu jedou snad okamzite, jen co se mamka trochu rozdycha a odpocine. Moje kamaradka porodila druhe dite ve 2 hodiny v noci a rano v 7 mi volala z auta, ze jsou na ceste domu a jedou kolem nas, tak mi mimco jen v rychlosti ukaze. Jeste ten den ale mate doma na navsteve PA, ktera se o vas a o mimco postara. Mate na ni telefon, takze ji muzete volat i v noci, pokud se vam neco nezda, nebo mate nejaky problem. Uprime receno. Takova PA je jiste daleko levnejsi i kdyz za vami dojizdi, nez jeden den pobytu v porodnici a vsechen ten personal a sestricky. Asi by bylo dobre podat navrh ceskemu zdravotnictvi kde se da usetrit hoooodne penez na zdravotnictvi a venovat je do neceho uzitecnejsiho jako treba detske leukemii.

Mimochodem, ja sla domu po cisari 4ty den a to hned s dvojcaty. A to jsem opravdu byla na nervy, ze v te porodnici proste musim byt tak dlouho (a to jsem mela luxusni peci se samostatnym pokojikem, vsichni byli hodni atd..). Vubec si nedovedu ani predstavit, ze bych tam byla tak dlouho s normalnim porodem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.