| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mé předporodní peripetie - doplněno o porodní a poporodní část!

Petro, mne by nikdy nenapadlo nazvat neprůbojné ženy neschopnými :o) Víš co, já sama si většinou docela dlouho nechávám ... na hlavu a všechno po mně tak nějak sklouzává, ale ve chvíli, kdy míra mé trpělivosti přeteče, tak mi není zatěžko udělat solidní cirkus a jít za svým.

Jinak k tomu "bojování". Nevím, za něco jiného bych považovala, kdybych přišla za svojí děckařkou, zahlásila: "Budu rodit ambulantně, tak s tím počítejte a připravte se na to, že vám sem přinesu nevyšetřené dítě, mám na to právo." a něco jiného když za ní příjdou s otázkou, že bych ráda rodila ambulantně, jestli by se dítěte ujala a co mám udělat proto, aby nevznikly nějaké problémy. Když mi v porodnici nechtěli dát mé zdravé dítě, tak jsem taky myslela, že budu na sestru ječet, pak si dojdu pro mimčo, třísku dveřma a volám manželovi, ať nás vyzvedne před nemocnicí... místo toho jsem nasadila úsměv a skoro deset minut opakovala jak kolovrátek: "Cítím se dobře, hlava se mi netočí, nic mě nebolí, dítě je v pořádku, přála bych si ho mít u sebe." Mimochodem, nikdy nezapomenu, jak jsem si coby patnáctiletá chtěla u kamarádky pohladit mé budoucí štěnátko - a jeho přítulná maminka, se kterou jsme vždycky vycházely perfektně, mi málem prokousla ruku... :o) Proč bych tedy já jako lidská samička měla mít upřené právo bojovat za blaho svého dítěte? :o) Opravdu myslíš, že žena ztrácí svou ženskost, když hájí zájmy svého dítěte? Však co už jiného by se od ní mělo očekávat, když ne tohle? :o)

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.