| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V naději 2 - Porod

Henri,

fakt doufam, ze to vyjde.. Doufam, ze budes podavat prubezne zpravy.. Taky nam snad da vedet Johanka, jak nakonec porodila..

Ja se tady jeste ptala Hebamme jak bezny je ambulantni porod - nebo jestli jsem byla za "exota" a ona mi rekla, ze to je dost bezne, i prvorodicky "jdou do ambulantniho" (coz ja bych si mozna zase netroufla pred svym prvnim porodem rict, jdu do ambulatniho, kdyz nevim co mne ceka ) - jenom se u kazde lisi doba po kterou si odpocine po porodu (zalezi taky na denni ci nocni hodine, kdy porodis) - kdyz v noci, obycejne zustanou do rana a pockaji na snidani a detskeho lekare.. Nekdo si to nakonec rozmysli na miste a zustane treba den..

Mej se fajn..

Ja jdu kojit..:-))hladovec, sosavec se uz ozyva:-))

Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.