| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mé předporodní peripetie - doplněno o porodní a poporodní část!

Já se přidávám k Sylvii a Janě, mám podobné zkušenosti.Prostě Newtonův gravitační zákon se nedá jen tak obejít, ani silně potlačovaným egem(můj názor).Těhotné léžící rodící břicho prostě tlačí na některé partie, které zapřičiní u některých žen již zmíněné potíže.U mě porod postupoval úplně pohodově,za celou první dobu porodní jsem si nelehla, neměla jsem potřebu(první doba porodní trvala jen tři hod), ale jakmile mě donutili si lehnout do litotomické polohy(s jinou se tam neumělo pracovat), začala jsem mít během chvíle potíže dechové a začala se mi motat hlava a porod se začal komplikovat.Nikdo se mě na nic neptal. Ustála jsem to, vše dopadlo dobře, ale od té doby si myslím, že to někteří porodníci a porodní asistentky nemají v hlavě v pořádku. Proto bych již NIKDY nerizkovala rodit v bezmocné(co dělá brouk otočený do bezmocné polohy na krovky?....) poloze na zádech a raději bych si vzala u dalšího porodu např. TAXI(nebo vlastní auto) a jela např. z města X do Y, kde si můžu způsob porodu vybrat. To bych udělala i kdyby jsem neměla podporu rodiny.Kdyby se v tomto státě nenašla porodnice, kde by nechtěli moje požadavky splnit, raději bych rodila doma(po tom, co o porodu doma už vím, bych já spíše preferovala domácí porod a měla bych i podporu rodiny).Tak to bych udělala já (aktivní).Myslím si také, že mít informace o jiných možnostech porodu, ztotožnit se s nimi a následně je z jakýchkoliv příčin nevyužít, by mohlo být pro psychiku velmi devastující. To ale jen tak uvažuji....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.