| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mé předporodní peripetie - doplněno o porodní a poporodní část!

Jano(vlastně píšu všem, co na mne reagovali), já neříkám, aby ses smířila s tím, že omdléváš vleže na zádech, naopak, abys proti tomu pocitu bojovala, i když ho cítíš. No nic, vidím, že jsem zde nebyla pochopena.


Ačkoliv jsem plně toho názoru, že je ošklivé nutit ženu při porodu do čehokoliv a odnášet jí dítě, když je zdravá a děcko taky a při chuti se o něj starat - a že třeba to oddělení ani nejde vědecky obhájit - ano, máte zde všechny naprostou pravdu, když píšete, že rodit na zádech je hrůza všech hrůz. Ale já dodávám, že je to hrůza hrůz jen tehdy, když si to jako hrůzu hrůz rodička vsugeruje. Je zajímavé, že běžná žena takzvaně "neaktivní", která se ve všem v porodnici podvolí, na zádech neomdlévá a porodí - že by měla tělo uzpůsobené na porod na zádech? Nikoliv, má stejně stlačenou dolní dutou žílu, je stejně nemotorná a znehybněná jako vy, jenom prostě nedbá na to, že se jí špatně dýchá a motá hlava a věří doktorům a rodí. Všechno je to ve víře. V situaci, kdy si žena nemůže vybrat důvěryhodného lékaře, kterému naprosto důvěřuje, vy doporučujete postup střetu rodiččiny pravdy s lékařovou, já doporučuji cestu podvolení se doktorovi. Tak mi řekněte, vy všechny fakt tvrdíte, že je lepší dělat doktorovi šprajc? Vždyť tou nespoluprácí s doktorem akorát bráníte miminku narodit se, ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.