| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mé předporodní peripetie - doplněno o porodní a poporodní část!

Mámo tří dětí,

já Tvoje příspěvky četla. JÁ za vedlejší vůbec nepokládám to, jak s Tebou zacházejí, myslím si, že špatné zacházení s maminkou při porodu se vždycky někde odrazí..třeba na nemožnosti rozkojení se, obav z dalších porodu, popř. se maminka rozhodne, že než by opět měla rodit, raději rodit už nebude a další dítě mít nebude!!!

Nepokládám za vedlejší ani to, jak zacházejí s dítětem, vždy chci být informovaná, co se dítětem děje, ať už by to bylo cokoliv. Na to mám určitě jako rodič právo, ne? Pokud bych na tom byla tak jako Miška..tj. např. byla po CS a např.spala po narkóze, tak je tu PŘECE otec dítěte (popř. širší rodina) a chci, aby byl informován on! Pokud by bylo mé dítě v kritickém stavu, asi bych to chtěla vědět také...ale jak jsem psala, SNAD už to v porodnicích není tak jako v dobách minulých. Přesto vím, že např. na novorozeneckých odděleních vůbec neberou OHLED např. na případnou alergii dítěte, cpou do dětí normální mléka přestože např. matka sama má alergii na KM a nikoho z rodiny se předem nezeptají!!!! Takhle se v zájmu dítěte, matky, ani rodiny nejedná. Pokud moje dítě bude mít celoživotní problémy z toho, že mu v porodnici daly sestry neupravené mléko (toto se opravdu stává :-() tak pro mne to omezení JE a to velké...pokud je nějaká možnost, jak na tyto problémy upozornit a něco v tomtu směru změnit, tak bych se prala za svoje práva asi zřejmě tak, jako Johanka, Sylvie Henri a další...a pokud by to nešlo, tak bych šla rodit jinam, tam kde na mne nevylejou celý kýbl desinfekce, na který jsem alergická apod, kde mne budou informovat o tom, v jakém stavu mé dítě je, kde třeba bude rooming-in atd...

Milada

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.