| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mé předporodní peripetie - doplněno o porodní a poporodní část!

Petro, mýlíš se, já se na žádnou polohu neupnula :o) Napoprvé jsem šla k porodu jen a pouze s tou představou (co se polohy týká) že mě nikdo nebude nutit dávat nohy nahoru, protože jsem měla problémy se zády a v téhle poloze mě bezpečně chytaly křeče a měla jsm z ní bolesti. Ze zad jsem se při porodu snažila dostat ne proto, že "bych v ní neporodila", ale hlavně kvůli všem těm problémům, které se na mne nabalily - byla to taková automatická reakce, asi jako když ti pod vodou dochází kyslík, tak vyplaveš nahoru. Naopak, v jednu v chvíli jsem se i nenáviděla za to, že mi dělá takové problémy ležet - to když mi lékař naznačoval, že s mimískem to není tak docela v pořádku a že jsem sobec, když myslím jen na své vlastní pohodlí...

Že to může mít souvislost s nepostupujícím porodem mě v tu chvíli nijak ani nenapadlo, to mi došlo až zpětně, když jsem si uvědomila, jak se najednou všechno pohnulo poté, co jsem se vzpřímila a posléze ulehla nabok - byla to taková fofrovka, že mě málem ani nestačili přetočit zpátky na záda :o) A to mne ani ne dvě minuty předtím lékař přesvědčoval, že si vymýšlím, protože žádný tlak cítit nemůžu, jelikož miminko k porodu prostě připravené není...

Ale to už je fuk, na třetí porod si s klidem taky odjedu do Vrchlabí, pokud se do té doby v Praze nic nezmění :o) Protože porod na porodním lůžku a porod v náručí manžela - to se snad ani nedá srovnat :o))) Vlastně jsem teď za svůj první porod lékařům a asistentkám vděčná, nebýt jich, tak bych tak zoufale nehledala porodnici, která by mi OPRAVDU PO VŠECH STRÁNKÁCH vyhovovala a tím bych i přišla o tu nádhernou zkušenost, kterou teď mám. Tím nechci říct, že Vrchlabí je jediné, kde se dá krásně porodit - jenom to, že je jediné, které já jako vhodné objevila. A díky za něj :o)

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.