| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mé předporodní peripetie - doplněno o porodní a poporodní část!

promiň, ale to snad nemyslíš vážně. O jakém šprajcu to tady hovoříš? Jednalo se o naprosto legitimní požadavek. Reakce na útlak dolní duté žíly v těhotenství je neoddiskutovatelný fakt stejně jako to, že je velmi individuální a dokonce u jedné ženy v každém těhotenství může být jiná. Mně jako šprajc připadají naopak reakce těch porodníků, kteří odmítají vést porod v jiné poloze než vleže resp. vpolosedě. Připomínám, že jsem sama MUDr.
Abych přidala něco ze života. Rodila jsem dvakrát "s přikurtovanýma nohama" samozřejmě vleže na zádech (psal se rok 1989 a 90), pokaždé snadno a rychle. Můj poslední porod loni proběhl tak rychle, že jsem porodila doma, ačkoliv jsem to neměla v plánu. Rodila jsem v podřepu a bylo to skvělé. Tedy, přesto, že jsem na zádech potíže neměla, musím říct, že v podřepu to bylo mnohem příjemnější a snadnější.
Petro, nemůžu s Tebou souhlasit. To Tvoje podvolování se je nesmysl, promiň. Neprospěje to vůbec nikomu a miminku nejméně (ostatně to miminko se dusí úplně stejně jako maminka). Kdyby to bylo tak jak říkáš, tak tu mimo jiné ještě máme rudé bratrstvo, protože totáč sice není nic pěkného, nesouhlasíme s ním, ale nebudeme se šprajcovat. A taky bychom možná umíraly na horečku omladnic, protože nebudeme obtěžovat pana doktora s mytím rukou z pitevny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.