| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Někdy mluví a říkají zajímavé věci

Hm, tak to už je docela hodně přehnané. Kdo měl asi míň rozumu, maminka, nebo holčinka?
Já pocházím z vesnice na SM a musím teda dodat, že když jsem chodila do 8. třídy já, bylo to v r.1994, tak jsme žádný make-up ani nic podobného mít nesměly. Když jednou přošla spolužačka s odbarvenými vlasy, odposlechla si od učitelů poznámek o tom, kolik toho má v hlavě a co má na hlavě. No hrůza.
Nemůžu říct, že bych byla nějaký puritán, ale myslím, že na základce je to fakt brzo. Ale funguje to stejně úplně jinak. Např. moje neteř se v 6 letech pozorovala v zrcadle a ptá se sama sebe: "Už mi rostou prsíčka, co?" Teď je jí 10 čučí po chlapech, přemýšlí, jestli se jí boty hodí ke kabelce,... já mám asi fakt zastaralé názory, ale fakt si myslím, že na takové věci je času dost. Já se začla malovat až od druháku, no a teda, vydrřelo mi to do dnes. A mysím, že o sebe dobře pečuju, ovšem v 10 mi to bylo skutečně úúúplně jedno.
No jo, je jiná doba :-) , jen se děsím co bude, až trošku povyroste to moje batolátko
:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.