| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co je atopický ekzém

Ahoj Terezo, nevím jestli se nebudu opakovat, nečetla jsem všechny příspěvky.S Kubíkovým AE jsem nepochodila vlastně ani u dět. lékařky ani u kožní.Vždycky jenom řekly, že je to ekzém.Tak jsem se do toho pustila sama sháněním článků a rad od matek dětí s AE.Až později jsem zjistila, že na projev ekzému mělo vliv i to co jsem jedla při kojení.Cokoliv co obsahovalo kakaový prášek/čokoláda/ tak se Kubíkovi přitížilo.I když lékařka na alergo mi tvrdila, že to není možné.Myslela jsem si svoje.Koupala jsem ve vodě pouze s přídavkem bramborového škrobu/Solamyl/ a natírala červenou Indulonou.Pak jsem objevila mast ELIDEL, kterou může předepsat jen kožní lékař.Nyní je na ni doplatek asi 120,-Kč.Od té doby máme klid.Tato mast je pro mne zázrak a může se mazat denně.Není kortikoidní.Akorát při prvním použití je lepší namazat to ráno.Na začatku to více svědí, ale po dvou dnech se to začalo uklidňovat.Teď zatím máme klid,akorát někdy ekzém vyletí na povrch,ale to když sní něco co nemůže.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.