| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co jsi celý den dělala?

Ahoj Olgo,
cítím se podobně, jen to mám vylepšené o to, že pracuji z domova na půl úvazku, v té době je dům jak po výbuchu, dítě může tahat hračky kam chce, jen když mi nesahá do PC. Takže po práci ještě musím dát dům do přiměřeného stavu. Dítě chodí spát v deset - přes den nespí, manžel se vrací z práce také v deset. S dítětem se míjejí, pokud se potkají, tak jí musím stejně hlídat, protože manžel pokračuje v práci.
Teď jsem dítě neměla jeden den doma, uklidila jsem dům do detailu, a komentář manžela, no já jsem si říkal, že si budeš moc hezky odpočinout, když tu nebude dítě, pěkně si pořádně uklidíš a budeš moct uklidit i to, co běžně nestíháš :)
Takže jsem včera celý den vlastně relaxovala. S nástupem do práce si nedělám iluze. Za pár měsíců budu mít další mimčo, budu sama na obě a po nástupu do práce nevěřím, že manžel začne chodit z práce dřív.
Jinak než jsme děti měli, také jsme se harmonicky o úklid a vaření dělili, protože jsme byli oba pořád v práci a když už jsme se sešli, nic jiného nám nezbývalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.