| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme rodili na Bulovce

Čekám první miminko na přelomu srpna a září a přestože jsem od začátku na 99% rozhodnutá pro Bulovku(1. možnost rodit v CAPu, 2. 1 rok stará docela pozitivní zkušenost z 2-denní hospitalizace po samovolném velmi časném potratu,3. pro mě nejlepší dopravní dostupnost), zvažovala jsem i jiné možnosti (Podolí, kde 2x rodila jedna kamarádka, která tam byla moc spokojená, Apolinář, kde 2x spokojeně rodila jiná kamarádka - lékařka, která mě od Bulovky spíš zrazuje, a Vrchlabí, kde pochopitelně rovněž spokojeně rodily zatím jednou mé další 2 kamarádky). Nejvíc mě nedávno nahlodaly v mém rozhodnutí fotografie nových prostor v Podolí, takže jsem se dostala do stejného dilematu jako Miriam - Bulovka či Podolí? Ale protože mi nezáleží ani tak na tom, jestli budu rodit mezi bílými kachlíčky či ve skromně vybaveném pokojíčku v CAP, anebo v krásně vymalovaném sále v modrém či žlutém pohodlně vypadajícím (ale možná opravdu jen vypadajícím:-) křesle, jako spíš na tom, abych stejně jako Miriam dostala potřebné informace o možných variantách postupu a mohla se sama svobodně rozhodnout, když jde o mé tělo a mé dítě, ne aby mi někdo něco vnucoval proti mé vůli (a ještě třeba s vysvětlením, že se to tak prostě běžně dělá), a aby mě lékaři a porodní asistentky braly jako partnera, ne jako pasivní objekt, mám dojem, že i pro mě bude Bulovka to nejlepší (pokud nechci cestovat do Vrchlabí:-). Velmi se mi líbily i reakce pana doktora Záhumenského (jinak pokud jde o deník MF Dnes, mám s ním podobnou zkušenost - pracuji na správním úřadě v ochraně životního prostředí a jednou se mě v nějaké kauze na něco po telefonu ptala a poté mě - ještě navíc nesprávně - citovala redaktorka tohoto deníku, aniž by mi vůbec řekla, že je od novin... Naopak s Bleskem mám v tomto směru zkušenost překvapivě velmi dobrou - redaktor si ode mě nechal zkontrolovat, jestli to napsal opravdu tak, jak jsem to říkala, a skutečně to také tak v novinách vyšlo. Ale to už jsem se dostala mimo téma:-), takže zřejmě také definitivně zvolím Bulovku a doufám, že mě nezklame.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.