| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co jsi celý den dělala?

Článek se mi moc líbil a bohužel v mnohých rodinách to je opravdu ještě v dnešní době realita. Nedávno jsem byla na rodičáku u mé nejstarší dcery v 1.třídě. Vychovatelka z družiny tam přinesla práci dětí z celé třídy, měly nakreslit svoji rodinu jako zvířátka podle povahy, co dělají, jak se chovají atd. Představte si, že značná část pře 50% dětí nakreslilo rodiče - maminku jako včeličku (jako že pracovitou) a tatínka jako medvěda (jako že se doma válí a nic nedělá). Včeličky byly teda všechny mámy. Moje dcera nakreslila dvě včeličky mamu i tátu. Moc mě to potěšilo. Je to totiž z velké části moje zásluha. Mám tři děti, nejmladší 4měs, stále na částečný úvazek pracuji. Moje kamrádky mi někdy "závistivě" říkají že: "to ten můj manžel by se takhle nestaral o děti o domácnost atdt" Můj milovaný manžel je neskutečný bordelář, takže to není jednoduchý ale jde to.
Mám taky malou fintu, teda používáme jí občas oba když něco nechci dělat tak to prostě "neumím". Používala ji i moje mamka. Používají to i muži. Fuguje to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.