| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škola v přírodě

Dělala jsem také ve školství a na ŠvP jsem jezdila nejen jako dítko, ale i jako pedagogický a později zdravotní dohled. A té administrativy bylo vždycky fakt hodně (a to v dobách bez možnosti nějaký dopis rodičům vytisknout 25x z PC.....)
Ale překvapuje mne, že autorka řeší i podmínky na ubytovacím zařízení - vím, že existují ŠvP, kde se střídají školy a školky jedna za druhou a ty mívají smlouvu přímo se školskými úřady. I když dnes jsou asi školy v právní subjektivitě, takž si smlouvu nmusí řešit každá sama. Ale to bych se určitě poptala kolegů, ať doporučí místo, které odpovídá všem potřebným parametrům...
Kousek od místa, kde bydlím je jedna taková ŠvP a tam jsou lidi vždycky moc nadšeni - takže dalším pořadatelům vřele doporučuji (nejsem s nimi nijak spřízněná, jen moje starší dcera chodí do stejné školy jako dcera ředitele, tak trochu vím, co v té ŠvP jem, jak to tam funguje a tak.... Propagaci jim dělám, protože si to FAKT zaslouží!!!)
Koukněte na adresku http://www.svp-hostice.cz/index.php?stranka=kontakt

Ahoj a držím palce, ať se vám nic špatného nestane, máte krásné počasí a všem se akce moc líbí.

Simča

PS Na ŠvP jsem zažila nejhorší úraz ve své zdravotnické praxi - když jsme
dětem dovolily (my, učitelky :-) ) koupit si něco ve Vrchlabí a pak jsme šli (my všichni :-D )na chatu, kde jsme bydleli, cucala jedna holčina lízátko držela ho jen v ústech, zakopla a vrazila si ho do krku tak, že si jím protrhla měkké patro.... Varuji tedy před tím, nechat chodit děti s lízátkem v krku. Přiznám se, že jsem tímto zážitkem tak postižená, že občas na možnost vážného úrazu upozorňuji i lidi na ulici, jejichž dítko takto jde....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.