| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak zdolat nespavé dítě

Naše malá se v 5,5 měsících budila po dvou hodinách celou noc, začli jsme dávat kaše na noc, ale kaše samy o sobě nám nepomohly. Pomohly ovšem jinak - když Jája dostala kaši, už jsme se nebáli, že má hlad, a nechali jsme ji vybrečet. Neměli jsme teda nervy na to, nechat ji řvát celou noc, tak jsme to dělali tak, že jsme postupně prodlužovali. Poprvé jsme ji nechali brečet první buzení, když se probudila znovu, tak jsme jí hned dali napít. Další den už první buzení vypustila. Takhle jsme se dostali na dvě vstávání (ve 4, v 6 a pak už jsme vstávali). To mi vyhovovalo, protože jsem měla odpito z obou prsů a nemusela jsem chodit s balónama.
Strašně moc mi v tomhle pomohl manžel. Já bych to sama rozhodně nezvládla a dál bych otročila a vstávala. Když jsme začínali, tak jsem na něj hystericky křičela, jak může to škvrně nechat tak plakat, ale když to zabralo, poděkovala jsem mu.
Teď je malé 8 měsíců, má 3 příkrmy za den a budí se v noci opět tak 4x. Proč? No ona se občas cvičně v noci vzbudí. Pokud jsme zrovna byli někde, kde jsme ji nemohli nechat brečet, nebo jsme si řekli, že jsme děsně unavení, a dostala napít, tak se pochopitelně začla zase budit.
Poslední měsíc jsme k ní vstávali a krmili už bez debat, protože malá začla v postýlce vstávat. Jakmile se vzbudí, obrátí se na bříško a stoupne si. Takže jsme museli počkat, než přestane padat a začne jistě sama stát. Teď jsme ji už zas začali "vychovávat", takže jakmile se v noci vzbudí a stoupne si, vstaneme, položíme ji, pohladíme. No snad to zabere.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.