| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku ..když vám SARS dýchá na záda...

Ahoj,
kdyz jsem cetla Tvuj prispevek smala jsem se na cele kolo.Chodime jako jediny po meste v rousce.Jsem v Pekinu a stale se nic nedeje.Manzelova firma stale ubezpecuje prac. ,ze se nic nedeje.Cinske zpravy tomu onemocneni nevenuji ani zpravu.A pokud nejakou tak jen sekundovou nebo na konci novin.Nikdo nic nevi.Jen od ctvrtka zacli desinfikovat podlahu na chodbe.
Moje rodina me uz upozornila,ze na letisti me odchyti a zavrou na infekcni a at domu ani nejezdim.No,jeste ted ziram.....
Muj manzel ma take horecku,ale jen jednou za ctyri dny....?????Na SOS hosp. mu rekli,kdyz mel 38,5 C at tam radeji nechodi.Ze kdyby mel moc priznaku musi to nahlasit vlade a ta by ho odvezla do izolace neznamo kam.A z toho mame vetsi strach nez z nemoci takove.Zacila jsem zdejsi nemocnici....tedy v Cine...lecila jsem se rok a pul po jejich zakroku a to byly jen usi.Pouzivaji injekc. jehly i strikacky nekolikrat.Dokonce vyplulo na povrch,ze jedna firma se zivy zalepovanim pouzitych inj.strik. do noveho obalu.
Mej se.Drzim Vam pesti.Pekin

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.