To je těžká otázka. Při prvním těhotenství (což bylo koncem roku 2004) jsem to zaměstnavateli řekla opravdu včas. Bylo to ve 2měsíci. Bohužel jsem o "mímo" přišla v 10tt. Zaměstnavatel byl "rád", že nemusí někoho schánět. Pracuji v solidní firmě, tudíž mě vyhazov nečekal. Znám i firmy, které když se doví (z drbů), že je někdo v jiném stavu, vyhodího nahodinu. Důvod si vždy najdou. Teď už jsem opět v 10tt a s tímto sdělením otálím. Počkám na konec 3.měsíce a pak jim to asi řeknu. Je pravda, že můžu doma z ničeho nic zůstat ze dne na den a pak by to asi byl problém - teda pro zaměstnavatele. A jestli se chceš po mateřské vrátit zpět a bude ti to umožněno, tak ti solidní jednání určitě zaměstnavatel přičte k dobru. Tak ti držím palce a sobě taky. Lenka
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.