| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nabízím domácí práci

Jsem doma už 6 let a za tu dobu jsem prošla všechny možné inzeráty nabízející různé přivýdělky. Jako první jsem chtěla zkusit kompletování vajíček s překvapením. V katalogu Informservis byla uvedena cena nabídky, snad něco okolo 70,--. Tak jsem si vybrala ještě dvě podobné práce, koneckonců 200,-- sice byly dost, ale říkala jsem si, že zadarmo ani kuře nehrabe. Jaké však bylo moje překvapení, když mi pak přišla odpověď, že musím zaslat ještě asi 1.600,-- Kč za jednu nabídku německé firmě, která mi pošle smlouvu (v němčině) a teprve když ji podepíšu, zašlou mi materiál k práci. Překlad si musím zajistis sama. Různé nadepisování obálek se mi nakonec jevilo jako pěkný podvod, zaplatím 150,- Kč, obdržím letáčky a budu je rozesílat lidem, kteří mi pošlou také 150,- Kč. Velmi mi to připomínalo ono nechvalně známé "letadlo".
Před necelým rokem mě zaujala "práce řízená z domova", ale když jsem se podívala na www stránky, tak obrázek šťastné rodinky, kdy maminka s úsměvem pracuje a ve vzorně uklizeném bytě si poklidně hrají děti mi zavání americkými filmy nebo přihlouplou reklamou. No ale odepsala jsem, co kdyby na tom něco bylo. Tak mi přišel nadšený mail, jak je to úžasné a skvělé být svým pánem a kdesi cosi a že stačí pouze si objednat Startovací balíček za asi 350,- Kč. Na to jsem tedy nereagovala, nicméně onen dotyčný člověk byl neúnavný a během několika dní jsem byla pravidelně bombardována maily, ve kterých mi sděloval, že vidím, jaký o mě mají zájem, z čehože mám obavu a tisíceré ujišťování o solidnosti jejich společnosti. Bližší informace mi sdělit nemůžou, protože to je jejich know-how a všechno se dozvím v onom Startovacím balíčku, který už je pro mě připravený. Troufám si odhadnout, že by v něm bylo něco ve smyslu - zadejte si inzerát a naivním a důvěřivým maminkám na MD, které zoufale potřebují vylepšit rodinný rozpočet, nabízejte Startovací balíčky.
Ale třeba někde existuje solidní firma, která zadává domácí práci administrativní i manuální. Jestli některá o něčem takovém víte, budu vděčná za informace. Já o tom silně pochybuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.