| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak vybrat kočárek?

Ja bych jeste doplnila, muj nazor samozdrejme, ze i pro mesto je vyhodnejsi kocar s nafukovacima kolama, vzhledem k mnozstvi obrubniku a kostek, eskalator v metru apod.
Golface by meli byt take co nejlehci, ja uz jsem si je pak do MHD tahala sama, cimz mi odpadla starost shanet ochotne spoluobcany (coz je nekdy take pekna kovbojka ;-)). Pohodlnost pri skladani a skladnost samotna. Pak polohovani, potah, ktery se da prat, odpruzena kolecka a ja jsem velmi uvitala plastenku ulozenou ve strisce, takze kdykoli zacalo prset jenom jsem rozepla zip a pripevnila plastenku ke zbytku kocarku, samotnou strisku jsem mela take sundavaci.
Golface mam zn. Inglesina Zippy, jsem s nim vice nez spokojena, slozim ho jednou rukoua jednou rukou ho zase rozlozim. Vesel se nam zatim do jakehokoli kufru u auta. Byl s nami v Tatrach na turach, ve meste, nekoliukrat s nami letel do US a zpet, lehoucky, prakticky.. Kolik stal uz si nepamatuju, mam pocit, ze i s doplnky urcite prez deset tisic, ale uzivam ho prez dva roky k uplne spokojenosti a hodlam ho pouzivat i u dalsiho mimi.
Inglesinu jsme meli i prvni kocar, dvoukombinaci a taky spokojenost

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.