| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak vybrat kočárek?

Byla jsem naprosto spokojena s Deltim Rabbit. I když nemůžu vůbec posoudit poslední funkci kočárku, tj. úplné sezení s nožičkama dole. Teď už totiž mám malinké golfky. Mám malé auto a žádný sporťák se mi do kufru nevešel. Rabbit je nejlevnejší verzí od Deltim, pro nás měl ale vše podstatné. Velká nafukovací kola (pravda člověk si musí zvyknout na trošku jinou manipulaci. Při najíždění na obrubník si pomáhám nohou.) Taška na mimi a nánožník s rantlem proti větru v ceně. Přehazovací rukojeť bezva. Brzdy 4 (na každé kolo) vyhovovaly. Potah jsem neprala (mám tmavomodrý), ale je to jako u všech Deltimů. Téměř celý jde sundat. Jo a vůbec není vyšisovaný. Jediný problém byl v tom, že zadní okno je jen díra - nemá síťku. Ale to jsme vyřešili klasickou síťkou přes celý kočár. Cena přes net byla 5.000,-. Teď ho mají za 3.900,- (+180 uni pláštěnka +380 síťka). Nák. košík moc neunese, ale to jsme nepotřebovali. Týdenní nákupy obstaráváme autem. Kočárkem jen co zapomeneme. Nic jsme neměnili, poze 2x namazali kolečka. Naprostá spokojenost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.