| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ekzém aneb dejte homeopatii šanci III. - homeopatické léky

Vážený čtenáři,
omlouvám se, zda jsem Vám pootevřel oči z pohledu fyziky elementárních částic a možná fyzikální chemie svou úvahou, opírající se o prokázané, vysvětlené i hypotetické odkazy a zamýšlení se nad tím, jak může ona "mikroenergie" kolovat Planetou, Vesmírem, resp. na jakém principu to pravděpodobně funguje. Pokud jste ještě větším odborníkem než já, to je možné,musíte podat opozici fakta či věrohodné teorie, s kterými nemusí souhlasit, ale je možné je uznat, neovlivněn však svou vlastní pýchou na neotřesitelné pravdy a znalosti z toho či jiného oboru. Avšak argumentem odborníků nemůže být brrr a "nepleťte se do fyziky a chemie". I já jsem tyto obory studoval a zřejmě na rozdíl od Vás, se vší úctou, přemýšlím i o tom, zda desítky let staré poučky o tom, že pouze molekuly, atom, nukleony a elektrony jsou nejdůležitější ze všeho pro hmotu a energii Geoekosystému jsou pravdivé. Podobně by jste asi zpochybnil argument, že Vaše orgány v těle nemohou být nejdůležitější pro Váš život, protože vít, že ty jsou složené z tkání a ty z buněk, buňky z vyšších až elementárních částic, které v sobě musí nést základní energeticko-hmotnou (vlnovou) informaci o svém původu a možnostech další strukturace, vlastnostech.
Dal jste mi radu, i já Vám mohu jednu dát: studujte ekologii (komplexní obor všech věd) klasicky i alternativně a možná, že Váš tvůrčí potenciál příště nedovolí zjednodušovat myšlenky a názory druhých na pouhé ušklíbnutí se. Totalita byť dobře míněných myšlenek již tady byla a téměř vždy vede k isolaci a sterilitě těch nejlepších lidských plánů a hodnot,.
S pozdravem a úctou k poznání a historickým zkušenostem "drzý nevzdělanec" Luděk Janouch

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.