| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když je vám špatně, tak je to dobře

Dobrý!
Teraz som v 14.týždni tehotenstva. Keď mi diagnostikovali policystické vaječníky bola som na dne. Myslela som si, že bude veľký problém otehotnieť. Lekárka mi povedala, že mám za rok približne ovuláciu cca. 3 krát. Minulý rok v júli sa mi podarilo otehotnieť prirodzenou cestou, ale bábo mi museli v 6.týždni tehotenstva zobrať lebo nerástlo a nebilo mu ani srdiečko. Bola som vtedy psychicky na dne. Lekárka mi odporučila počkať minimálne pol roka. Pol roka sme si dávali pozor. Potom som začala denne po dobu 2 mesiacov brať materskú kašičku(od včiel) a podbruško, kríže a vnútornú stranu stehien som potierala Gerániumom( prírodný olej, dá sa zohnať v aromaterapeutických obchodoch). V máji som sa dozvedela, že som tehotná. Neviem presne, či mi pomohla kašička a olej, ale som tehotná. V 13.týždni som začala krvácať. Bála som sa, že potratím. Musím teraz veľa odpočívať, lebo mi zistili, že časť placenty nie je prichytená o maternicu. Mám tam hematom 32x24mm. Budúci týždeň musím ísť opäť na kontrolu. Dúfam, že tentoraz bábätko donosím. Bude to naše prvé. Aj keď budem musieť ležať celý zbytok tehotenstva. Muž mi veľmi pomáha. Môžem sa na neho vo všetkom spoľahnúť. To je zatiaľ všetko. Prajem veľa šťastia, aby sa vám podarilo otehotnieť.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.