| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak vybrat kočárek?

Velice zajímavý článek, škoda, že ho některá pisatelka nenapsala před rokem, kdy jsem se snažila přes 4 měsíce vybrat ten správný, a pokud možno cenově přijatelný kočár. Nakonec jsem se rozhodla, spíše mi bylo doporučeno otcem dítěte, že bude nejlepší - poté jsem pochopila, že hlavně pro něho - koupit kočár čtyřkombinaci Dorjan cross country, který byl velice levný přímo v prodejně ve Valmezu, stál 5900 Kč. Ale tenkrát jsem naletěla slibům, jak je kočár super, lehký - vážil v nabídce "jen 14 kg", ale ve skutečnosti tuto váhu měl úplně očesaný sporťák a ne hluboký kočár pro novorozeně, dále skvěle ovladatelný - jen do té doby, než se vyviklaly všechny nýty a pod. Za tři měsíce po "super nákupu", kdy jsem si celkem zvykla na tu "hrůzu" jsem se rozhodla jako svobodná matka s fin. přispěním rodičů a zakoupila Inglesinu Zippy. Jsem teď opravdu spokojená, protože u této firmy se sliby plní. Velice často s Ondrou cestuji a tento kočár jsem používala již pro 4 měsíčdní dítko a nyní, kdy je mu rok je kočár opravdu v zápřahu. "Starý" kočár používáme na občasné vycházky do lesa, jinak se sluní u našich na zahradě.
Je opravdu moc a moc težké vybrat kočár, pokud zrovna nemáte štěstí na skvého šéfa, který na vás nešetří, nebo máte slušného partnera, případně patříte mezi šťastlivce, co restituovali, případně dědily. Mě bohužel nepotkalo ani jedno. Ale přesto vím, a mohu poradit, že na kočárku nešetřete, uvidíte, že se Vám to vrátí. Zdraví všechny Petra

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.