| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenství a cestování

No ja jsem v 26tt a zrovna dneska jsem obsolvovala trasu Liberec - Praha - Norimberk (kde bydlim). Asi 500km. Normalne jezdim jen do Prahy odkud pochazim. Myslim si, ze je to dost individualni. Jezdim hodne cely tehotenstvi. Trasa Norimberk - Praha - Nrimberk jsem za tu dobu absolvovala nejmin 10krat. Plus jednou do Italie. Vetsinou jsem jediny ridic. Za volantem nemam sebemensi problem, i v zacatku kdyz mi bylo dost spate od zaludku si mi to v aute dost uklidnilo. Ale musim ridit. Jinak vic vnimam ruzne hupy a podobne. Ridic vi co prijde a telo se na to pripravi. Jezdim 13 let a mam najeto hodne, na dalnici mi vyhovuje rychlost tak 160km/h, pri ni mam vsechny smysly nejbdelejsi. Nekomu se to muze zdat hodne, ale ono neznamena, ze ten kdo jede 110 jede bezpecneji. Jediny zmena je ze castejc zastavuju, normalne to bylo 1krat nekde uprostred, ted delam prestavky tak 3, staci se vycurat a trochu projit. V aute si hodne zpivam, coz se mimcu docela libi. No vetsinou skupina Kabat nebo Tri sestry. S posledni cestou do CR pocitam tak mesic pred terminem, pak uz se budu pohybovat jen mistne. Doufam, ze mimco bude zvykle uz z briska, ze bude pak v aute v pohode.
Ale treba bych v tehotenstvi neletela, i jsem se vzdala sve oblibene cyklistiky - nejak jsem si to nedokazala uzit jako driv.
Holt zalezi na kazdem. A do auta rozhodne nesedam s tim, ze to do me nekdo napali, to muze i kdyz budu na chodniku. A tim, ze ridim mam aspon cast ve svych rukou. Ale asi neni nejlepsi zacit se rozeni venovat v tehotenstvi bez predchozich zkusennosti.
Kazdopadne az se vsem tehu dari a zdrave deticky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.