| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenství a cestování

Nazor na to, jestli cestovat nebo necestovat v tehotenstvi, asi bude hodne zalezet na tom, jestli ta ktera osoba povazuje cestovani za normalni a beznou soucast zivota, nebo za vystrelek a rozmarnou libustku, ktere "by se zodpovedna zena mela byt schopna vzdat".

Nejen ja, ale i mnoho mych kamaradek ma nasledujici zkusenost:

Prijde cerstva tehulka k doktorovi a pta se, co muze a nemuze v tehotenstvi delat. Doktor povida, ze tehotenstvi neni nemoc, ale jiny stav a ze pokud se citi dobre, ma delat to, co pred otehotnenim. (Zena je zdrava, nekouri, evidentne se ji pri jeji stavajici zivotosprave dari dobre.) Svedomita tehulka zacne postupne vyjmenovavat jednotlive aktivity, kterymi si neni jista, a lekar odpovida: "ne, ne, ne, v zadnem pripade, ne, ne, taky ne, radeji ne, no jestli musite, tak budiz, ale radeji byste to mela take vynechat,...."
Radsi jsem se ani neptala, jestli v tehotenstvi a sestinedeli smim chodit po schodech. Mela jsem strach, ze mi to zakazou, a po lane ja splhat neumim :-(
Zda se mi, ze lekari jsou schopni zakazat cokoliv vcetene divani na televizi, jako by se jistili proti situaci, ze nekdo nahodou pri povolenem sledovani televize potrati a pak jim to bude vycitat.
Ale se zakazem, resp. nedoporucenim jizdy autem se zadna z nas nesetkala. Asi nas proste nenapadlo se na takovou samozrejmost ptat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.