| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

Petre,

"nahodou" jsem v temer podobne situaci, odstehoval jsem se od rodiny a mam nevyresenou otazku zda-li rozvod - ano ci ne. Muj vztah neni tak dlouhy "jen" 10 let a ma 3 leteho synka. Tvuj pribeh je temer totozny s tim mojim. Objevil se nekdo do koho jsem se zamiloval a kdo mi otevrel oci, nabidl smer zivota, kterym by se mi libilo jit. Ano, take mam stejny pocit jako Vy, ze mi manzelka nic nerika, stala se pro mne trosku cizi bytosti. Ano, take mam rad synka a jeho pripadna ztrata by byla silna. Nicmene jak jsem psal nemam toto vyresene. Stale se vracim k otazce jestli je rozvod to prave a jedine reseni. Vracim se k tem myslenkam zpatky. Co Vam muzu poradit (teda pokud jste to uz nevyresil). Rozhodnete se co mozna nejdrive a konecne. Dlouhe obdobi je jen trapeni z ktereho Vy ani okoli nebude prilis nadsene. Bude Vas to hodne trapit. Po Vasem konecnem rozhodnuti urcite prijdou chvile kdy toho rozhodnuti budete litovat a budete si snazit namodelovat situaci navratu. V pripade navratu k manzelce budete citit ztratu manzelky a naopak. Radil bych Vam - rozhodnete se srdcem a pak neste vsechny dusledky. Zadna z tech cest neni vyslovene spatna, pokud s tou cestou budete 100% ztotozneny. Nova partnerka by mela Vase deti tolerovat a Vy byste je nemel odstavit, v pripade navratu by Vase manzelka mela byt schopna odpusteni. Kazdopadne bez sdrce to nepujde. Pokud zvolite navrat a nebudete chtit, budete na manzelce hledat chyby a vytvorite doma misto klidu peklo. Pokud odejdete verte, ze muzete jednou litovat toho, ze nekdo uplne cizi saha na Vase deti. Jeden pohled rada na zaver: Zkuste nekam odjet (idealne sam) a premyslet nad tim zda-li byste premyslel o odchodu i kdyby jste Vasi novou partnerku nepoznal. Snazte se o izolovane rozhodovani a pokuste se si odpovedet na otazku: Mohu zit s manzelkou ano nebo ne, mohu ji byt podporou, oporou ano ci ne, chci s ni zit zivot ano ci ne? Jedte s manzelkou a detmi na dovolenou, pokuste se byt spolu (tim nemyslim sex). Vim, ze to je blby pokud mate partnerku. Ale pro Vas je tohle moc dulezite. Potrebujete mit v sobe tuhle vec uzavrenou, vyresenou. To je zasadni, pro Vas, partnerku, manzelku a Vas zivot. Prochazim stejnym obdobím a vim, ze to neni lehke. Drzim palce. Napiste jak si vedete ja snad ucinim totez.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.