| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dvakrát do stejné řeky jsem vstoupila i nevstoupila…

No vidíš a lze to vidět takto:
První doba porodní mmě příjemně uteče, budu chvíli doma a taky si zajezdím autem.)ráda řídím) a nakonec si budu dělat s omezeními první doby porodní to, co chci, na porodnickém oddělení. x doma se to vleče, furt abych jenom telefonovala, nakonec ze zoufalství uvařím:)

Nechci být rozptylována psím štěkotem a dětským jekotem, manžel se mnou bude celých těch 18 hod, ale nemusí mít strach, že mu pomočím scanner x doma jsou psi, děti, jejich kamarádi a občas někdo zazvoní, zařízení bytu je těžce vybojované a náchylné k poškození.

V dalším bodě se shodnem , porodím si na stoličce případně na žíměnce, já jsem pro ten polosed, ale každému, co jeho jest(mluvím o reáliích krajské porodnice)

Budu cucat neperlivou s něčím, na steak si dojdu jindy.x Doma mohu občas něco pojíst, jenom jestli mám dost nakoupeno, když už týden jedu v kontrakcích a děti jsou takový pakobylky.

Podstoupím klystýr a holení, lépe se rozběhne porod(i autorka článku o něm uvažovala)a holení?(to je moje věc:)x klystýr si doma nedám, jelikož ho who nedoporučuje, no a co.

Nemusím se bát situace, kdy bude plod v tísni a ukáže se nutnost rychle ho vybavit, porodník to zvládne tak, že ještě zbyde chvíle pro emoce x doma se v tomto případě rozjedu šílenou houkačkou do porodnice a mám po zážitku.

V případě, že už nemůžu nebo nechci a ze samotného houpání na míči a sprchování se mi zvedá žaludek,mohu požádat o tišící medikamenty, nebo dokonce o epidural X doma je to nemyslitelné, jelikož jednak to PA nemá a jednak by to byla totální zrada idey(asi jako kdyby se ukázalo, že Paroubek s Bublanem mají doma systémy a každou lichou sobotu pořádají technopárty).

Jdu na šestinedělí mezi ostatní mámy, všechny jsme šťastné s miminky a můj dojatej manžel si může dáchnout a pozvat Pepu na panáka:)x doma ležím v posteli s manželem, kterej je trošičku v třasu, zvládl toho hodně a teď, aby se stále ptal:"Broučku nekrvácíš příliš?" Nakonec je to inženýr, dobře mu tak!

Kojení a odnášení díťat, kojím kdy chci, to dá rozum, musím ale připustit, že mi sestra odnese změřit, zvážit a prohlédnout mimino, (hlavně ať je zdravé) a také je fakt, že musím uhnout nohama uklízečce X doma si ležím jak je mi libo, taky si tam uklidím, uvařím a když už chci konečně v klidu kojit, tak nepřijde vizita, ale listonoška. A navíc pije malej dost?

Je nás tu hodně(celé porodnicové patro), takže návštěvy přijímáme v omezeném režimu(jak kde)x doma dveře nepřibouchneš, vždyť tě maj všichni rádi a jdou vám blahopřát(a co toho sežerou a jak našlapou v předsíni:)

V každém okamžiku vím, že mé tak křehké a nové dítě má nablízkou pomoc, zrovna tak já, i když se báječně hojím x lebedím si doma u okna, ty jo ty rododendróny mi letos jedou, člověče, mně se nějak motá hlava nebo ne?

A Sylvo, v podstatě to nebylo o organizaci porodů, ale o prožitku porodů, a já nevím proč by naplnění vašich priorit mělo poskytovat vyšší uspokojení a ani jsem o tom v článku nic nepřečetla, takže proto se divím frenetickým výkřikům:"Super zážitek":))), proti článku jako svědectví nemám nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.