| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Děti se ptají na smrt

Xantipo,

premyslela jsem o tom celou noc:-)

Kdyz mi zemrel otec (doma) tak ho samozrejme museli odvezt proto, aby zjistili pricinu smrti. Vy jste v te nemocnici vedeli, na co dotycny zemrel?


A za sebe mohu rict jen to, ze jsem rada, ze ho odvezli. U nas to bylo opravdu necekane, moje mama sla s vnoucatama na kratkou prochazku, pred tim slavili svatek synovce.
Tata neco delal na zahrade. Kdyz prisli z prochazky, mrtveho nasla v obyvaku 3 leta neter a 5ti lety synovec. Ja jsem se na to misto dostala asi az po 2-3 hodinach, co ho nasli, nejdriv volali zachranku, pak nekohoo, kdo ho odvezl. Pak mi volali. Mam to pres cele mesto, nebyla jsem schopna ridit, brala jsem si taxika. Byla jsem s mamou tu prvni noc - doma jsem mela jedno kojene dite a jedno nemocne dite. Nastesti byla sobota, mohl byt s detma manzel.
Nedovedu si predstavit, ze by tam mrtvy byl pres celou noc a my tam s mamou byly a ze by ihned druhy den byl pohreb. Druhy den jsme byli tak maximalne schopni jit s mamou a brachou na pohrebni sluzbu, vybrat rakev, vence, vybirali parte atd... (nastesti tam maji otevreno i v nedeli). Dalsi dny zarizoval bracha vse na hrbitove a pohreb byl tusim ve ctvrtek nebo patek.

Znova musim napsat, ze pohreb druhy den po umrti bych nechtela. To by se treba moje mama (prestoze bydlela ve stejnem state) se svymi rodici vubec nestihla rozloucit. Ona by to z hlavniho mesta republiky do temer Cornej pri Cope:-) proste nestihla. Jen ten vlak tam jede celou noc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.